- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Retkeily ja metsästys
- ›Askel- ja sykemittarit sekä rannetietokoneet
- ›Garmin HRM-Tri, sykevyö
Garmin HRM-Tri, sykevyö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Garmin Forerunner 610 / Approach S3, ranneke
Garmin Lataus-/datakaapeli (1 metri)
Garmin Vivomove HR, vaihtoranneke
Garmin SVC Keeper
Garmin HRM-Fit, sykevyö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Askel- ja sykemittarit sekä rannetietokoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Askel- ja sykemittarit sekä rannetietokoneet
-
alk. 73 €
Suunto Smart Sensor, sykevyö
-
alk. 4,90 €
Askelmittari
-
alk. 80 €
Polar H10, sykevyö
-
alk. 21 €
Garmin QuickFit 20, vaihtoranneke
-
alk. 20 €
Polar A360 / A370, vaihtoranneke
-
alk. 4,30 €
Fitbit Charge 2, vaihtoranneke
-
alk. 33 €
Suunto Smart Sensor, vyö
-
alk. 7,90 €
Garmin Lily, vaihtoranneke
-
alk. 6,99 €
Polar M400 / M430, vaihtoranneke
-
alk. 35 €
Polar Pro, sykesensorin kiinnitysvyö
-
alk. 21 €
Suunto Ambit, latauskaapeli
-
alk. 97 €
Garmin HRM-Pro Plus, sykevyö
-
alk. 58 €
Polar H9, sykesensori
-
alk. 25 €
Garmin QuickFit 22, vaihtoranneke
-
alk. 52 €
Garmin HRM-Dual, sykevyö
-
alk. 5,00 €
Garmin Forerunner 35, vaihtoranneke
-
alk. 13 €
Suunto Spartan Sport, ranneke
-
alk. 40 €
Omron Walking Style IV, askelmittari
Verenpainemittarit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 50 €
Omron M2, verenpainemittari
-
alk. 79 €
Omron M3, verenpainemittari
-
alk. 35 €
OMRON Easy Cuff, musta pehmeä L mansetti (olkavarsi 22-42cm)
-
alk. 85 €
Omron M4 Intelli IT, verenpainemittari
-
alk. 109 €
Withings BPM Connect (WPM05), verenpainemittari
-
alk. 69 €
Omron M2 Intelli IT, verenpainemittari
-
alk. 49 €
Beurer BC 51, ranneverenpainemittari
-
alk. 24 €
Omron Verkkovirtalaite Adapteri
-
alk. 74 €
Beurer BM 53, verenpainemittari
-
alk. 45 €
Omron X2 Basic, verenpainemittari
-
alk. 115 €
Omron X7 Smart, verenpainemittari
-
alk. 28 €
OroMed ORO-SM2 COMFORT, verenpainemittari
-
alk. 84 €
Omron M3 Comfort, verenpainemittari
-
alk. 125 €
Omron M7 Intelli IT, verenpainemittari
-
alk. 115 €
Omron M6 Comfort, verenpainemittari
-
alk. 20 €
Esperanza ECB001 Vigor, ranneverenpainemittari
-
alk. 79 €
Omron X3 Comfort, verenpainemittari
-
alk. 60 €
Medisana BU 546 Connect, verenpainemittari
Garmin HRM-Tri, sykevyö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Garmin |
Mitat | |
Leveys | 30 mm |
Syvyys | 12 mm |
Paino | 59 g |
Pituus | 1 420 mm |
Virtalähde | Paristo: CR2032, Pariston kesto: 10 kuukautta (1 tunti triathlonharjoittelua päivässä) |
Valmistajan tuotesivu | https://buy.garmin.com/fi/fi/shop-by-accessories/fitness-sensors/hrm-tri-/prod136403.html |
EAN-koodi | 2200036520437 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 73 €
Suunto Smart Sensor, sykevyö
-
alk. 4,90 €
Askelmittari
-
alk. 80 €
Polar H10, sykevyö
-
alk. 21 €
Garmin QuickFit 20, vaihtoranneke
-
alk. 20 €
Polar A360 / A370, vaihtoranneke
-
alk. 4,30 €
Fitbit Charge 2, vaihtoranneke
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/askel-ja-sykemittarit-seka-rannetietokoneet/garmin-hrm-tri-sykevyo/3974638
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.