Bosch SPU2HKW57S, astianpesukone
Bosch SPU2HKW57S, astianpesukone osastosta Astianpesukoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 489,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Series 2 astianpesukone SPU2HKW57S (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 489,95 € | 535 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch SPU2HKW57S Serie 2 -astianpesukone, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 489,99 € | 550 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Spu2hkw57s AstianpesukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
499 € | 529 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BOSCH SPU2HKW57S ASTIANPESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 499 € | 544 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch astianpesukone työtason alle sijoitettava Serie 2 SPU2HKW57S 45 cm valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 529 € | 598 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch SPU2HKW57SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 539 € | 569 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 535 €
489,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 550 €
489,99 €
499 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 598 €
529 €
539 €
Bosch SPU2HKW57S, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005210404 |
Mitat | |
Leveys | 45 cm |
Korkeus | 82 cm |
Syvyys | 57 cm |
Paino | 42 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Energialuokka | A+ EU |
Äänenvoimakkuus | 48 db |
Pesuohjelmat | 5 kpl |
Pesulämpötilat | 4 kpl |
Pesutulos | A EU |
Kuivaustulos | A EU |
Pesuajan ilmaisin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Aquastop | On |
Säädettävät jalat | On |
Pikaohjelma | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
539 €
Keskihinta
508 €
Alin hinta
489,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.