Fiskars Hard Edge 1051778, veitsisetti: kokkiveitsi ja vihannesveitsi
Fiskars Hard Edge 1051778, veitsisetti: kokkiveitsi ja vihannesveitsi osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 53,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Hard Edge 1051778 Hard Edge -veitsisetti kaksi veistäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 53,10 € | 55,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Hard Edge -veitsisetti, 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 63,00 € | 63,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Hard Edge Veitsisetti 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 63,00 € | 69,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Hard Edge 2 PC Veitsi SetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 66,88 € | 73,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Hard Edge -veitsisetti, kokkiveitsi ja vihannesveitsi 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 67,00 € | 72,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,09 €
53,10 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,00 €
63,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,90 €
63,00 €
66,88 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,90 €
67,00 €
Fiskars Hard Edge 1051778, veitsisetti: kokkiveitsi ja vihannesveitsi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002011071 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
67,00 €
Keskihinta
62,60 €
Alin hinta
53,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.