Heirol 10x5cm 3-ply minikasari kannella
Heirol 10x5cm 3-ply minikasari kannella osastosta Astiastot nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 16,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Heirol - Heirol Mini Kasari 0,3 L RuostumatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 16,10 € | 23,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Heirol 10x5cm 3-ply minikasariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
25,90 € | 30,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Heirol Kattila 10x5 Cm - Kattilat Teräs - 83111Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
30,00 € | 36,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 23,00 €
16,10 €
25,90 €
30,00 €
Heirol 10x5cm 3-ply minikasari kannella
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6419287831117 |
Valmistaja | HeiRol |
Hintakehitys
Korkein hinta
30,00 €
Keskihinta
24,00 €
Alin hinta
16,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.