- ›Koti ja perhe
- ›Astiat ja keittiövälineet
- ›Astiastot
- ›Pan AMBITION Silverstone, 20 cm.
Pan AMBITION Silverstone, 20 cm.
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Ambition Pan Master Stone, 28 cm
Pan AMBITION Silverstone, 28 cm
Pan AMBITION Silverstone, 24 cm
TEFAL Healthy Chef Pan G1500472 Frying, Diameter 24 cm, Suitable for induction hob, Fixed handle
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Astiastot ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Ambition Pan Master Stone, 28 cm
-
Pan AMBITION Silverstone, 28 cm
-
Pan AMBITION Silverstone, 24 cm
-
TEFAL Healthy Chef Pan G1500472 Frying, Diameter 24 cm, Suitable for induction hob, Fixed handle
-
TEFAL Pancake Pan G1503872 Healthy Chef Pan, Diameter 25 cm, Suitable for induction hob
-
ZWILLING Plus, Rund, Wok/Stir-Fry pan, Rostfritt stål, Rostfritt stål, Gjuten aluminium, Glas, Rostfritt stål, Glas
-
GSI Outdoors Litecast Frying Pan 12" - Paistinpannu
-
Ambition Pan Magnat Grey, 20 cm
-
Pan Tescoma i-Premium, 20 cm.
-
Pan Fissman Malakiate 20x4,5 cm
-
Stoneline Pan 7359 Frying, Diameter 26 c
Katsotuimmat Astiastot
-
alk. 73 €
Iittala Ultima Thule On the rocks lasi 28 cl, 4 kpl
-
alk. 96 €
Iittala Teema -lautanen, 17 cm, valkoinen, 6 kpl
-
alk. 16 €
Juomalasit LITERATKI, 6kpl.
-
alk. 20 €
Iittala Taika kahvikuppi 0,2L Siimes
-
alk. 139 €
Villeroy & Boch Aterinsetti Oscar 24-os,
-
alk. 67 €
Pots & Pans Maidonkeitin 1,9 l Alessi
-
alk. 35 €
Rätt Start Vaahteramäen Eemeli Astiasetti 3
-
alk. 10 €
KM lasikarahvi ja 4 lasia
-
alk. 30 €
Ruoan muodot
-
alk. 33 €
Thermo pullo Contigo, 470ml
-
alk. 20 €
AMBITION Misty lasikansi, 24/26/28 cm
-
alk. 133 €
Pann G21 Flop 24 cm, 6342514
-
alk. 13 €
Tescoma Banquet pöydällä, 2 kpl.
-
alk. 14 €
Tescoma Classic jälkiruoalla, 2 kpl..
-
alk. 20 €
Tescoma yleissekoitin, 500 ml.
-
alk. 10 €
Tescoma Presto Seafood osteriveitsi, 15 cm.
-
alk. 20 €
Tescoma Classic kalaveitsi, 2 kpl..
-
alk. 13 €
Zyle ZY8024DG lämpölasit, 240 ml, 2 kpl..
Aterimet ja veitset -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 70 €
Fiskars Functional Form -aterinlahjapakkaus (24-os)
-
alk. 77 €
Fiskars Functional Form 1057552, viisi veistä bambutukissa
-
alk. 76 €
Vulkanus Classic VG2, veitsenteroitin
-
alk. 14 €
Hackman Savonia, ruokalusikat 6 kpl
-
alk. 65 €
Fiskars Functional Form Knife Block + 5 Knives
-
alk. 68 €
MAC HB-85, kokkiveitsi, 21,5 cm terä
-
alk. 47 €
Chippendale, hopeiset kahvilusikat 6 kpl
-
alk. 29 €
Victorinox 5.3763.20, kalafiletti 20 cm
-
alk. 247 €
Hackman Linnea Jälkiruoka-aterinsetti 16-os.
-
alk. 46 €
Fiskars Functional Form 856216, 16-os. aterinsarja
-
alk. 9,99 €
Fileointi- ja luuttomaksi leikkaava veitsi 16cm /6
-
alk. 30 €
Dorre Yari Veitsisetti 3-pakkaus
-
alk. 98 €
Fiskars Edge 978791, veitsiteline ja 5 veistä
-
alk. 43 €
Fiskars All Steel kokkiveitsi 13,5 cm
-
alk. 13 €
Fiskars Functional Form 1057561, 3-os. veitsisarja
-
alk. 299 €
Miyabi Miyabi 5000MCD Gyutoh -kokkiveitsi 20 cm
-
alk. 37 €
MINOSHARP Plus Veitsenteroitin 3 Musta
-
alk. 4,71 €
Funktion Voiveitsi Puu/Teräs
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5904134201300 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 73 €
Iittala Ultima Thule On the rocks lasi 28 cl, 4 kpl
-
alk. 96 €
Iittala Teema -lautanen, 17 cm, valkoinen, 6 kpl
-
alk. 16 €
-
alk. 20 €
Iittala Taika kahvikuppi 0,2L Siimes
-
alk. 139 €
Villeroy & Boch Aterinsetti Oscar 24-os,
-
alk. 67 €
Pots & Pans Maidonkeitin 1,9 l Alessi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/astiastot/pan-ambition-silverstone-20-cm/10820624
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.