Tefal Easy Chef, paistokasari 24 cm
Tefal Easy Chef, paistokasari 24 cm osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 54,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tefal Easy Chef 24cm paistokasariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Easy chef -paistokasari ja lasikansi 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 59,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Easy Chef haudutuspannu kannella, 24 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 65,00 € | 65,00 € | Katso tuotetta ▸ |
54,90 €
59,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 65,00 €
65,00 €
Tefal Easy Chef, paistokasari 24 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3168430309326 |
Valmistaja | Tefal |
Hintakehitys
Korkein hinta
65,00 €
Keskihinta
59,93 €
Alin hinta
54,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.