Tefal Ingenio Performance -keittokasarit irroitettavalla kahvalla, 16 cm & 20 cm
Tefal Ingenio Performance -keittokasarit irroitettavalla kahvalla, 16 cm & 20 cm osastosta Astiastot nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 55,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tefal Ingenio Performance -kasarisarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 55,00 € | 60,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal L6549503 Ingenio Performance KasarisettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Ingenio Performance Saucepans 3 pcs setNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 70,67 € | 77,66 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Ingenio Performance -paistinpannusetti 16+20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 99,00 € | 99,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,90 €
55,00 €
69,00 €
70,67 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,00 €
99,00 €
Tefal Ingenio Performance -keittokasarit irroitettavalla kahvalla, 16 cm & 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3168430233768 |
Valmistaja | Tefal |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
73,42 €
Alin hinta
55,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.