Fiskars Essential 1065581, teroituspuikko
Veitsen teroitukseen. 20 cm 180 g Ruostumaton teräs Kovuus: HRC 53 Konepesun kestävä
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Essential Teroituspuikko 20 cm MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 9,14 € | 16,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Essential 1065581 Teroituspuikko 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 11,00 € | 12,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
veitsenteroitin Fiskars Essential 1065581; 20 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 15,00 € | 23,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 16,04 €
9,14 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,99 €
11,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 23,00 €
15,00 €
Fiskars Essential 1065581, teroituspuikko
Ilmoita virheellisestä tiedostaVeitsen teroitukseen. 20 cm 180 g Ruostumaton teräs Kovuus: HRC 53 Konepesun kestävä
EAN-koodi | 6424002006244, 6424002015604 |
Valmistaja | Fiskars |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fiskars.fi/tuotteet/ruoanlaitto/veitset-ja-leikkuuvalineet/essential-teroituspuikko-1023781 |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,00 €
Keskihinta
11,71 €
Alin hinta
9,14 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.