Fiskars Functional Form 1057559, 3-os. veitsisarja
Fiskars Functional Form 1057559, 3-os. veitsisarja osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 34,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Functional Form Aloitussetti 3 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 34,20 € | 41,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Puukot 3-osainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 35,90 € | 37,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form -veitsisetti 3 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 36,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Functional Form Veitsisetti 3-pakkaus - Veitsisetit Muovi Musta - 1057559Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
36,00 € | 42,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Functional Form -veitsisetti, 3-osainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 54,99 € | 59,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Toiminnallinen muotoilun aloitussarja 3 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 64,03 € | 71,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Sensei veitsisetti, kolmiosainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 149,95 € | 149,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,10 €
34,20 €
35,90 €
36,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 42,00 €
36,00 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,89 €
54,99 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,02 €
64,03 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 149,95 €
149,95 €
Fiskars Functional Form 1057559, 3-os. veitsisarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002013044, 6424002007418 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,95 €
Keskihinta
58,72 €
Alin hinta
34,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.