Fiskars Norden Veitsisetti 2 Osaa
Fiskars Norden Veitsisetti 2 Osaa osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 125,93 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars - Norden Veitsisetti 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 125,93 € | 125,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norden -veitsisetti, iso kokinveitsi ja vihannesveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 135,16 € | 140,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norden-veitsisetti, kaksi osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 145,00 € | 145,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norden veitsisetti 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 145,00 € | 145,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Peilisetti Norden 1026425, 2 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 148,26 € | 148,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Norden -veitsisetti, iso kokinveitsi ja vihannesveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 169,95 € | 169,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,93 €
125,93 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 140,06 €
135,16 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,00 €
145,00 €
148,26 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 169,95 €
169,95 €
Fiskars Norden Veitsisetti 2 Osaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
169,95 €
Keskihinta
144,88 €
Alin hinta
125,93 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.