Global G-2, kokkiveitsi 20 cm
Global G-2, kokkiveitsi 20 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 83,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Global G-2 Terävä kokkiveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 83,59 € | 83,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global Global G-2 -kokkiveitsi 20 cm ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 83,59 € | 86,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Global - Cooks Knife 20cm Blade (G-2 )Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ |
83,59 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,49 €
83,59 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,00 €
119,00 €
Global G-2, kokkiveitsi 20 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.global-knife.com/products/g/product_g-2.html |
Valmistaja | Master Cutlery Corp., Global |
EAN-koodi | 4943691802484 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
95,39 €
Alin hinta
83,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.