HardangerBestikk Hardanger-kakkuottimet 2 osainen ruostumaton teräs
HardangerBestikk Hardanger-kakkuottimet 2 osainen ruostumaton teräs osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Shopping4net.fi hintaan 42,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Hardanger kakkusetti 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 42,00 € | 46,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hardanger Bestikk Hardanger kakkuottimet 2 osainen ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 45,90 € | 51,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hardanger Bestikk Kakkusarja, 2 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 60,00 € | 60,00 € | Katso tuotetta ▸ |
42,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 51,80 €
45,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 60,00 €
60,00 €
HardangerBestikk Hardanger-kakkuottimet 2 osainen ruostumaton teräs
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
60,00 €
Keskihinta
49,30 €
Alin hinta
42,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.