Iittala Citterio 98, 24-os. aterinlahjapakkaus
Iittala Citterio 98, 24-os. aterinlahjapakkaus osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 225,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Iittala Citterio 98 -ruokailuvälineet, 24 osaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 225,00 € | 225,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Citterio 98 aterinsetti, 24 osaa Matta ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 225,00 € | 225,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Citterio 98 aterinsetti lahjapakkaus 24 osaa MattaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 359,00 € | 359,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Citterio 98 Aterinsetti Lahjapakkaus 24-osaa - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 1009819Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
225,00 € | 225,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 225,00 €
225,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 225,00 €
225,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 359,00 €
359,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 225,00 €
225,00 €
Iittala Citterio 98, 24-os. aterinlahjapakkaus
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fiskars, Iittala |
Valmistajan tuotesivu | http://www.iittala.com/web/iittalaweb.nsf/fi/tuotteet_syominen_aterimet_citterio_98 |
EAN-koodi | 6428501878913, 6411923662499, 6411923682039 |
Hintakehitys
Korkein hinta
359,00 €
Keskihinta
258,50 €
Alin hinta
225,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.