Satake SPANNA28, paistinpannu 28 cm
Satake SPANNA28, paistinpannu 28 cm osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Satake Paistinpannu, kevyttä valurautaa, 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Satake Satake paistinpannu, kevyt valurauta non stick 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Satake kevytvalurautapannu, hunajakuvio, 28 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,89 €
79,99 €
Satake SPANNA28, paistinpannu 28 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7340039201164 |
Valmistaja | Satake |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,99 €
Keskihinta
59,33 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.