Vulkanus VG2 Professional, veitsenteroitin
Vulkanus VG2 Professional, veitsenteroitin osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta 24hshop.fi hintaan 105,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vulkanus Professional Veitsenteroitin VG2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 105,00 € | 105,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vulkanus VG2 Professional -veitsenteroitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 125,00 € | 125,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vulkanus Veitsenteroitin VG2 Pro Rostfritt stålNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 125,99 € | 125,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vulkanus Vulkanus VG2 Professional -veitsenteroitin Ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Vulkanus Vulkanus Vg2 Professional Knife Sharpener - Veitsenteroittimet, teroituskivet & hiomakivet Ruostumaton teräs - MSVA20G2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 105,00 €
105,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 125,00 €
125,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 125,99 €
125,99 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Vulkanus VG2 Professional, veitsenteroitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9120014630169, 7340039201331 |
Valmistaja | Vulkanus |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
142,80 €
Alin hinta
105,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.