WMF Kineo Vegetable Knife, 9 cm
WMF Kineo Vegetable Knife, 9 cm osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 38,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF - Kineo Vihannesveitsi 9 cm (20 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 38,01 € | 44,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo Vihannesveitsi 9 Cm - Vihannesveitset Teräs Musta - 1896236032Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
44,00 € | 50,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo vegetable Veitsi 9 cm (20 cm)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 48,00 € | 54,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Kineo vihannesveitsi cromargan 9 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 70,09 € | 75,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,91 €
38,01 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 50,00 €
44,00 €
48,00 €
70,09 €
WMF Kineo Vegetable Knife, 9 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000530716804 |
Valmistaja | WMF |
Hintakehitys
Korkein hinta
70,09 €
Keskihinta
50,03 €
Alin hinta
38,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.