WMF Philadelphia, 60-os. aterinsarja
WMF Philadelphia, 60-os. aterinsarja osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 142,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WMF Philadelphia-aterimet, 60 kpl, kiiltävä teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 142,00 € | 142,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Philadelphia aterinsetti 60 osaa KiiltäväNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 164,00 € | 164,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WMF Philadelphia Aterinsetti 60-osaa Kirkas - Ruokailuvälinesarjat Ruostumaton teräs - 1166009999Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
164,00 € | 164,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 142,00 €
142,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 164,00 €
164,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 164,00 €
164,00 €
WMF Philadelphia, 60-os. aterinsarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000530391957 |
Valmistaja | WMF |
Hintakehitys
Korkein hinta
164,00 €
Keskihinta
156,67 €
Alin hinta
142,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.