Desire2 Universal Monitor Riser Stand, pöytäteline, max 14 kg
Desire2 Universal Monitor Riser Stand, pöytäteline, max 14 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 37,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DESIRE2 Näyttöteline Universal HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 37,90 € | 42,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Desire2 Universal Riser Stand stand - for monitor / notebook / printer - silver 14 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 47,07 € | 54,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Desire2 Universal näyttötelineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Desire2 näyttöteline (hopea)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 54,95 € | 59,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
37,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,06 €
47,07 €
49,90 €
54,95 €
Desire2 Universal Monitor Riser Stand, pöytäteline, max 14 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://desire2.co.uk/product/WTT-AS01BSI |
Maksimi kuorma | 14 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
54,95 €
Keskihinta
47,46 €
Alin hinta
37,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.