Ergotron HX Desk Monitor Arm with HD Pivot 45-647-216, pöytäteline kaarevalle näytölle, max 49" / 19 kg
Ergotron HX Desk Monitor Arm with HD Pivot 45-647-216, pöytäteline kaarevalle näytölle, max 49" / 19 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 308,17 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ergotron HXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 308,17 € | 308,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ERGOTRON – HX, mounting kit, for LCD display/ curved LCD display, white (45-647-216)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.5.2024 | 333,50 € | 338,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron Hx Desk Monitor Arm Kääntötoiminnolla, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 420,98 € | 420,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron HX Monitor Arm G9 -monitorivarsi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 454,99 € | 459,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
308,17 €
Toimitusaika saatavilla 14.5.2024
Hinta toimituskuluineen 338,40 €
333,50 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 420,98 €
420,98 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 459,89 €
454,99 €
Ergotron HX Desk Monitor Arm with HD Pivot 45-647-216, pöytäteline kaarevalle näytölle, max 49" / 19 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0698833085792, 0698833018028, 2220007413223 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ergotron.com/en-us/products/product-details/45-647#/?color=white |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | max 49" |
Maksimi kuorma | 19 kg |
Valmistaja | Ergotron |
Hintakehitys
Korkein hinta
454,99 €
Keskihinta
379,41 €
Alin hinta
308,17 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.