Ergotron HX Wall Monitor Arm 45-478, seinäteline max 42" näytölle, max 19,1 kg
Ergotron HX Wall Monitor Arm 45-478, seinäteline max 42" näytölle, max 19,1 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 297,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ergotron HX seinäkiinnitys monitori käsivarsi - asennussarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 297,00 € | 297,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ERGOTRON HX Wall Mount Monitor Arm white (45-478-216)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 301,95 € | 306,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ERGOTRON HX Wall Mount Monitor Arm whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 323,90 € | 328,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron Hx Wall Mount Monitor ArmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 383,78 € | 383,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 297,00 €
297,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 306,85 €
301,95 €
323,90 €
383,78 €
Ergotron HX Wall Monitor Arm 45-478, seinäteline max 42" näytölle, max 19,1 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistajan tuotesivu | http://www.ergotron.com/en-us/products/product-details/45-478#/ |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | max 42'' |
Maksimi kuorma | 19,1 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
383,78 €
Keskihinta
326,66 €
Alin hinta
297,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.