Kensington SmartFit K52786WW, säädettävä taso max 24" / 36 kg näytölle
Kensington SmartFit K52786WW, säädettävä taso max 24" / 36 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 69,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington Monitor Stand Plus SmartFit-järjestelmälläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 69,57 € | 76,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Monitor Stand Plus, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 86,18 € | 92,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington SmartFit® -monitoritaso, säädettävä korkeusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 92,99 € | 97,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington – Monitor Stand Plus Black (K52786WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 20.5.2024 | 104,30 € | 109,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 76,56 €
69,57 €
86,18 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 97,89 €
92,99 €
Toimitusaika saatavilla 20.5.2024
Hinta toimituskuluineen 109,20 €
104,30 €
Kensington SmartFit K52786WW, säädettävä taso max 24" / 36 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0085896527862 |
Valmistaja | Kensington |
Hintakehitys
Korkein hinta
104,30 €
Keskihinta
88,26 €
Alin hinta
69,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.