Multibrackets M Universal Long Reach Arm 1010mm HD Single, tv-seinäteline 42-75", max 40 kg
Multibrackets M Universal Long Reach Arm 1010mm HD Single, tv-seinäteline 42-75", max 40 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 229,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Multibrackets 6539 TV-kiinnike 190,5 cm (75"") MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
M Universal Long Reach Arm 1010mm HD, SingleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 235,90 € | 240,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MULTIBRACKETS – MB UNIVERSAL LONG REACH ARM 1010MM HD, SINGLE, 800X400, 40KG (7350073736539)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 243,95 € | 248,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Multibrackets Seinäkiinnike 101cm 42-75†NäytöilleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 259,78 € | 265,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 233,90 €
229,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 240,80 €
235,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 248,85 €
243,95 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 265,77 €
259,78 €
Multibrackets M Universal Long Reach Arm 1010mm HD Single, tv-seinäteline 42-75", max 40 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350073736539 |
Valmistajan tuotesivu | https://products.multibrackets.com/en/wallmounts/flexarms-universal/m-long-reach-arm-hd-1010mm-single |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 42-75" |
Maksimi kuorma | 40 kg |
Valmistaja | Multibrackets |
Hintakehitys
Korkein hinta
259,78 €
Keskihinta
242,16 €
Alin hinta
229,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.