NewStar NS-SHELF100, AV-hylly, max 10 kg
NewStar NS-SHELF100, AV-hylly, max 10 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 28,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Neomounts by Newstar mediaplayer holder - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 28,90 € | 33,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEOMOUNTS BY NEWSTAR AV SHELF TO USE WITH FLAT SCREEN MOUNT BLACK (NS-SHELF100)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 33,50 € | 38,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by NewStar NS-HYLÄKKI100 10 kg From 100 x 100 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 35,69 € | 42,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by newstar av shelf to use with flat screen mount blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 kpl varastossa | 35,99 € | 40,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 33,80 €
28,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,40 €
33,50 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,68 €
35,69 €
Toimitusaika 6 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 40,98 €
35,99 €
NewStar NS-SHELF100, AV-hylly, max 10 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717371444488 |
Valmistajan tuotesivu | http://en.newstar.eu/newstar-av-mounts/flat-screen-mounts/wall-mounts/newstar-av-equipment-shelf/ |
VESA-kiinnitys | |
Maksimi kuorma | 10 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,99 €
Keskihinta
33,52 €
Alin hinta
28,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.