One For All Ultra Slim Tilt WM6471, tv-lattiajalusta 32-60", max 30 kg
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
SilverStone ARM One ARM11SC
Sinox One SOB0140, tv-seinäteline 10-26", max 15 kg
One For All WM5211 universaali soundbar pidikkeet
Sinox One SOB0156, tv-seinäteline 32-55", max 35 kg
Sinox One SOB0152, seinäteline 23-42" taulutelevisioille
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä AV-telineet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
74,00 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-35 %
157,00 €
Luna MDM 400, pora- ja jyrsinkone vaihteistolla
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Crestron Electronics Crestron TSS-770-Z-B-S-LB KIT - room manager - 7" room scheduling for Zoom Rooms software includes one TSW-770-LB-B-S light bar - Bluetooth 802.11a/b/g/n/ac - smooth black
-
Sanus Floor Stand Adjustable One SL Play:1 Play:3 Single Black
-
Sanus Floor Stand for Sonos One SL Play:1 Play:3 Pair White
-
Sanus Floor Stand for Sonos One SL Play:1 Play:3 Single White
-
Sanus Floor Stand Adjustable One SL Play:1 Play:3 Single White
-
One For All Quadpod WM 7476, tv-jalusta 32-70", max 35 kg
-
LogiLink Speaker wall mount for SONOS ONE ONE SL and SONOS PLAY:1
-
Sonos S1WMPWW1, seinätelineet kaiuttimille One / Play:1
-
Nedis SPMT5760BK, lattiajalusta kaiuttimelle Sonos One / One SL / PLAY:1
-
One For All WM7471 -Design lattiajalusta 32-65"" televisioille
-
One For All Solid WM4441, tv.-seinäteline 13-60", max 50 kg
-
TV-teline One For All WM2441
Katsotuimmat AV-telineet
-
alk. 287 €
Ergotron HX Desk Monitor Arm with HD Pivot 45-647-216, pöytäteline kaarevalle näytölle, max 49" / 19 kg
-
alk. 25 €
Deltaco Office DELO-0305, säädettävä jalusta kannettavalle
-
alk. 48 €
Vogel's VLB200, kaiuttimen seinäkiinnikkeet 2 kpl
-
alk. 58 €
Deltaco Office ARM-0361, seinäteline kahdelle 17-32" / max 9 kg näytölle
-
alk. 30 €
Sonos Move, seinäkoukku kaiuttimelle
-
alk. 56 €
One For All Full-Motion WM4452, tv-seinäteline 32-65", max 50 kg
-
alk. 50 €
One For All WM4611, tv-seinäteline 32-84", max 100 kg
-
alk. 16 €
Nedis Full Motion TVWM1410BK, tv-seinäteline 13-27", max 15 kg
-
alk. 57 €
Twelve South Curve, pöytäteline MacBookille
-
alk. 68 €
Flexson, seinäteline Sonos Sub -kaiuttimelle
-
alk. 25 €
Laikaboss ST-01, säädettävä kaiutinalusta pöydälle, pari
-
alk. 149 €
Neomounts by NewStar DS70-450BL1, pöytäteline 17-42" / max 15 kg näytölle
-
alk. 80 €
Flexson FLXSARTV1021, tv-teline Sonos Arc -soundbarille
-
alk. 39 €
Deltaco Office ARM-0310, pöytäteline 17-32" / max 7 kg näytölle
-
alk. 50 €
Mozi Display Desk Mount -pöytäteline näytölle
-
alk. 45 €
Twelve South ParcSlope, pöytäteline MacBookille / iPadille
-
alk. 61 €
Samsung The Frame VG-SCFA43TKB/XC, kustomisoitava vaihtokehys 43" tv:lle
-
alk. 69 €
Genelec 8000-422, seinäteline kaiuttimille 6010A, 8020C, 8030B, G One, G Two, G Three, 4020B, 4030B
One For All Ultra Slim Tilt WM6471, tv-lattiajalusta 32-60", max 30 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8716184067068 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.oneforall.com/ultra-slim-tv-stand.html |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 32-60" |
Maksimi kuorma | 30 kg |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 287 €
Ergotron HX Desk Monitor Arm with HD Pivot 45-647-216, pöytäteline kaarevalle näytölle, max 49" / 19 kg
-
alk. 25 €
Deltaco Office DELO-0305, säädettävä jalusta kannettavalle
-
alk. 48 €
Vogel's VLB200, kaiuttimen seinäkiinnikkeet 2 kpl
-
alk. 58 €
Deltaco Office ARM-0361, seinäteline kahdelle 17-32" / max 9 kg näytölle
-
alk. 30 €
Sonos Move, seinäkoukku kaiuttimelle
-
alk. 56 €
One For All Full-Motion WM4452, tv-seinäteline 32-65", max 50 kg
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/av-telineet/one-for-all-ultra-slim-tilt-wm6471-tv-lattiajalusta-32-60-max-30-kg/7575619?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.