PEUGEOT Korkkiruuvi Baltaz Black
PEUGEOT Korkkiruuvi Baltaz Black osastosta Baari- ja viinitarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 63,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Peugeot - Baltaz lever corkscrew - Black (15896)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 63,95 € | 63,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Peugeot Baltaz-korkkiruuviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 64,00 € | 64,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Peugeot Corkscrew with lifting arm and foil cutter Baltaz Black ABS/SteelNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 64,35 € | 70,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Baltaz Dark KorkkiruuviNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 66,99 € | 66,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,95 €
63,95 €
64,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,34 €
64,35 €
66,99 €
PEUGEOT Korkkiruuvi Baltaz Black
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
66,99 €
Keskihinta
64,82 €
Alin hinta
63,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.