Kramer TP-580R, digiboksi
Kramer TP-580R, digiboksi osastosta Digiboksit ja tallentimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 289,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kramer Electronics Kramer DigiTOOLS TP-580RNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 289,59 € | 289,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kramer tp-580r receiver for hdmi bidirectional rs-232 and ir via hdbaset twisted pairNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 kpl varastossa | 290,99 € | 295,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kramer TP-580R 4K HDMI HDBaseT -vastaanotinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 291,95 € | 291,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kramer TP-580R 4K HDMI HDBaseT -vastaanotinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 291,99 € | 296,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
KRAMER TP-580R HDMI, BIDIRECT.RS-232, IR OVER TWISTED PAIR HDBASET RECEIVER (50-80022090)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 298,65 € | 303,55 € | Katso tuotetta ▸ |
289,59 €
Toimitusaika 6 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 295,98 €
290,99 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 291,95 €
291,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 296,89 €
291,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,55 €
298,65 €
Kramer TP-580R, digiboksi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7291063051693 |
Valmistaja | Kramer, Kramer Electronics |
Kuvasuhde | |
16:9 | On |
4:3 | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
298,65 €
Keskihinta
292,63 €
Alin hinta
289,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.