Atomos Shinobi 13,2 cm (5,2"), HDMI-monitori
Atomos Shinobi 13,2 cm (5,2"), HDMI-monitori osastosta Videoeditointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 357,74 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Atomos Shinobi HdmiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 357,74 € | 357,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Atomos Shinobi 5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 358,00 € | 361,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Atomos Shinobi HDMI -monitoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 399,99 € | 404,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Atomos ShinobiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 414,26 € | 414,26 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
357,74 €
358,00 €
399,99 €
414,26 €
Atomos Shinobi 13,2 cm (5,2"), HDMI-monitori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Atomos |
Koko | 5,2 tuumaa |
Mitat | |
Leveys | 151 mm |
Korkeus | 91,5 mm |
Syvyys | 31 mm |
Paino | 0,196 kg |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
EAN-koodi | 0814164021265 |
Hintakehitys
Korkein hinta
414,26 €
Keskihinta
382,50 €
Alin hinta
357,74 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.