- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Elokuvat
- ›Draamaelokuvat
- ›Täyskäsi-kid (Cincinnati Kid, blu-ray), elokuva
Täyskäsi-kid (Cincinnati Kid, blu-ray), elokuva
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Draamaelokuvat ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Katsotuimmat Draamaelokuvat
-
alk. 15 €
Close Encounters of the Third Kind (1977, 4k UHD + Blu-Ray), elokuva
-
alk. 6,95 €
The Favourite (2018, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 6,99 €
Isän nimeen (In the Name of the Father, Blu-ray), elokuva
-
alk. 7,59 €
Meren Raivo (The Perfect Storm, Blu-ray), elokuva
-
alk. 2,00 €
Infinitely Polar Bear (2014, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 3,00 €
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (Bridget Jones's Diary, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 6,49 €
The War (1994, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 4,00 €
The Good Traitor (Vores mand i Amerika, 2020, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 4,00 €
Call of the Wild (2020, Blu-ray), elokuva
-
alk. 25 €
Spartacus (1960, 4k UHD + Blu-Ray), elokuva
-
alk. 3,00 €
Judy (2019, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 3,00 €
Hustlers (2019, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 7,99 €
Seitsemän psykopaattia (Seven psychopaths, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 25 €
James Dean Collection (Blu-ray), elokuva
-
alk. 3,00 €
Rocketman (2019, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 3,00 €
Once Upon a Time ... in Hollywood (Blu-Ray), elokuva
-
alk. 3,00 €
Downton Abbey (2019, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 25 €
DC Comics Collection (7 disc) (Blu-ray), elokuva
Täyskäsi-kid (Cincinnati Kid, blu-ray), elokuva
Ilmoita virheellisestä tiedostaOhjaaja | Norman Jewison |
Valmistusvuosi | 1 965 |
Genre | draama |
Kesto | 102 min |
Kuvasuhde | 1.85:1 |
Käsikirjoittaja | Richard Jessup (novel), Ring Lardner Jr. (screenplay) |
Puhutut kielet | Englanti |
Tekstitys | |
Ruotsi | On |
Suomi | On |
Valmistaja | Warner Bros |
EAN-koodi | 5051895065662 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 15 €
Close Encounters of the Third Kind (1977, 4k UHD + Blu-Ray), elokuva
-
alk. 6,95 €
The Favourite (2018, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 6,99 €
Isän nimeen (In the Name of the Father, Blu-ray), elokuva
-
alk. 7,59 €
Meren Raivo (The Perfect Storm, Blu-ray), elokuva
-
alk. 2,00 €
Infinitely Polar Bear (2014, Blu-Ray), elokuva
-
alk. 3,00 €
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (Bridget Jones's Diary, Blu-Ray), elokuva
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/draamaelokuvat/tayskasi-kid-cincinnati-kid-blu-ray-elokuva/503164
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.