ASRock B550 Phantom Gaming-ITX/ax, emolevy
ASRock B550 Phantom Gaming-ITX/ax, emolevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 201,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASRock B550 Phantom Gaming Mini-ITX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 201,90 € | 206,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock B550 Phantom Gaming-ITX/ax Emolevy - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Mini-ITXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 208,57 € | 208,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock B550 PHANTOM GAMING ITX/ax -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 235,99 € | 240,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASROCK B550 Phantom Gaming-ITX/ax miniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 253,80 € | 258,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 206,80 €
201,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,57 €
208,57 €
235,99 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 258,70 €
253,80 €
ASRock B550 Phantom Gaming-ITX/ax, emolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | Supports 3rd Gen AMD AM4 Ryzen™ / future AMD Ryzen™ Processors |
AM4 | On |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 64 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 5100+(OC) / 5000(OC) / 4933(OC) / 4866(OC) / 4800(OC) / 4733(OC) / 4666(OC) / 4600(OC) / 4533(OC) / 4466(OC) / 4400(OC) / 4333(OC) / 4266(OC) / 4200(OC) / 4133(OC) / 4000(OC) / 3866(OC) / 3800(OC) / 3733(OC) / 3600(OC) / 3466(OC) / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 Gt/s |
Tyyppi | DDR4 |
Lukumäärä | 2 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 170 mm |
Leveys | 170 mm |
Standardi | Mini ITX |
Liitäntä | |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
SATA | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
DisplayPort | On |
USB-C | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | GigaLAN Intel I225V |
Nopeus | 10/100/1000/2500 Mb/s |
WLAN (Langaton) | Intel® 802.11ax |
Valmistaja | Asrock |
EAN-koodi | 4710483931611 |
Hintakehitys
Korkein hinta
253,80 €
Keskihinta
225,07 €
Alin hinta
201,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.