ASROCK X670E PG LIGHTNING AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB
ASROCK X670E PG LIGHTNING AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 284,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASRock X670E PG LIGHTNING ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 284,90 € | 289,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E PG Salama Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 292,57 € | 292,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E PG Lightning ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 309,95 € | 309,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASROCK X670E PG LIGHTNING AM5 DDR5 MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.5.2024 | 355,85 € | 360,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
284,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 292,57 €
292,57 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 309,95 €
309,95 €
Toimitusaika saatavilla 14.5.2024
Hinta toimituskuluineen 360,75 €
355,85 €
ASROCK X670E PG LIGHTNING AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710483940347 |
Valmistaja | Asrock |
Hintakehitys
Korkein hinta
355,85 €
Keskihinta
310,82 €
Alin hinta
284,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.