ASROCK X670E TAICHI AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB 4xM.2 8xSATA
ASROCK X670E TAICHI AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB 4xM.2 8xSATA osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 582 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASRock X670E Taichi, E-ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-10 päivää | 582 € | 582 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E Taichi Carrara Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 590 € | 590 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASROCK X670E TAICHI AM5 DDR5 ATX MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 8.5.2024 | 719 € | 724 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E Taichi Carrara E-ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 813 € | 818 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 582 €
582 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 590 €
590 €
Toimitusaika saatavilla 8.5.2024
Hinta toimituskuluineen 724 €
719 €
813 €
ASROCK X670E TAICHI AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB 4xM.2 8xSATA
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710483940170, 4710483940132 |
Valmistaja | Asrock |
Hintakehitys
Korkein hinta
813 €
Keskihinta
676 €
Alin hinta
582 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.