ASROCK X670E TAICHI CARRARA AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB 4xM.2 8xSATA
ASROCK X670E TAICHI CARRARA AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB 4xM.2 8xSATA osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 550 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASRock X670E TAICHI E-ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 550 € | 555 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E Taichi Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 561 € | 561 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E Taichi E-ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 597 € | 602 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E Taichi E-ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 600 € | 600 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ASRock X670E Taichi Carrara E-ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 813 € | 813 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASROCK X670E TAICHI CARRARA AM5 DDR5 MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 860 € | 865 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock X670E Taichi Carrara, E-ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 892 € | 892 € | Katso tuotetta ▸ |
550 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 561 €
561 €
597 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 600 €
600 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 813 €
813 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 865 €
860 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 892 €
892 €
ASROCK X670E TAICHI CARRARA AM5 4xDIMM DDR5 ATX MB 4xM.2 8xSATA
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710483940132, 4710483940170 |
Valmistaja | Asrock |
Hintakehitys
Korkein hinta
892 €
Keskihinta
696 €
Alin hinta
550 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.