ASrock Z790 PG Lightning DDR4
ASrock Z790 PG Lightning DDR4 osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 188,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASRock Z790 PG Lightning DDR4 ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 188,90 € | 193,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock Z790 PG Salama/D4 Emolevy - Intel Z790 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 198,04 € | 198,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASRock Z790 PG Lightning/D4 ATX -emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 208,99 € | 213,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asrock Z790 Pg Lightning/d4 Atx EmolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 213,28 € | 219,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ASROCK Z790 PG LIGHTNING D4 Socket (Z790 PG LIGHTNING/D4)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.5.2024 | 255,20 € | 260,10 € | Katso tuotetta ▸ |
188,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 198,04 €
198,04 €
208,99 €
213,28 €
Toimitusaika saatavilla 14.5.2024
Hinta toimituskuluineen 260,10 €
255,20 €
ASrock Z790 PG Lightning DDR4
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710483940958 |
Valmistaja | Asrock |
Hintakehitys
Korkein hinta
255,20 €
Keskihinta
212,88 €
Alin hinta
188,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.