ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 679 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 679 € | 679 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus ROG CROSSHAIR X670E HERO ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 710 € | 715 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO AM5 ATX (90MB1BC0-M0EAY0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 843 € | 848 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 679 €
679 €
710 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 848 €
843 €
ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO Emolevy - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711081862420 |
Valmistaja | Asus |
Hintakehitys
Korkein hinta
843 €
Keskihinta
744 €
Alin hinta
679 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.