Asus TUF Gaming A520M-PLUS WIFI, emolevy
Asus TUF Gaming A520M-PLUS WIFI, emolevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 114,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS TUF PELI A520M-PLUS WIFI Emolevy - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 114,57 € | 114,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming A520M-PLUS II Wi-Fi mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 116,90 € | 121,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS TUF GAMING A520M-PLUS WIFI AMD A520 (90MB17F0-M0EAY0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 13.5.2024 | 126,95 € | 131,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,57 €
114,57 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 121,80 €
116,90 €
Toimitusaika saatavilla 13.5.2024
Hinta toimituskuluineen 131,85 €
126,95 €
Asus TUF Gaming A520M-PLUS WIFI, emolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | AM4 |
Laajennuskorttipaikat | 1 |
Mitat | Micro-ATX |
Liitäntä | |
PS/2 | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
Bluetooth | On |
DisplayPort | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek Gigabit LAN |
Nopeus | 10/100/1000 Mb/s |
WLAN (Langaton) | 802.11ac |
EAN-koodi | 4711081154273 |
Valmistaja | Asus |
Hintakehitys
Korkein hinta
126,95 €
Keskihinta
119,47 €
Alin hinta
114,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.