Asus TUF Gaming B550M-PLUS, emolevy
Asus TUF Gaming B550M-PLUS, emolevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 150,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS TUF GAMING B550M-PLUS Emolevy - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 150,86 € | 150,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF Gaming B550M-PLUS mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 153,90 € | 158,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF GAMING B550M-PLUS AM4 microATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 179,95 € | 179,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF GAMING B550M-PLUS AM4 microATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 179,99 € | 184,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Asus Tuf Gaming B550m-plus Mikro Atx EmolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 189,72 € | 195,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS TUF GAMING B550M-PLUS mATX MB (90MB14A0-M0EAY0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 200,00 € | 204,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,86 €
150,86 €
153,90 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 179,95 €
179,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,89 €
179,99 €
189,72 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 204,90 €
200,00 €
Asus TUF Gaming B550M-PLUS, emolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | Build in AMD AM4 Socket 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 1 |
PCI-Express x16 | 2 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Motherboards/TUF-GAMING-B550M-PLUS/specifications/ |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 4600(O.C)/4400(O.C)/4266(O.C.)/4133(O.C.)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3466(O.C.)/3333(O.C.)/3200/3000/2800/2666/2400/2133 MHz Gt/s |
Tyyppi | DDR4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 244 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | ATX |
Liitäntä | |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
S/PDIF | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
DisplayPort | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek RTL8125B |
Nopeus | 2.5Gb |
EAN-koodi | 4718017623544 |
Valmistaja | Asus |
Hintakehitys
Korkein hinta
200,00 €
Keskihinta
175,74 €
Alin hinta
150,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.