Asus TUF Gaming B550M-PLUS WIFI, emolevy
Asus TUF Gaming B550M-PLUS WIFI, emolevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 177,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus TUF Gaming B550M-Plus Wi-FI II mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 177,90 € | 182,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II, mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 185,90 € | 185,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II AM4 microATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 211,95 € | 211,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI mATX (90MB1490-M0EAY0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 231,65 € | 236,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 182,80 €
177,90 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,90 €
185,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 211,95 €
211,95 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 236,55 €
231,65 €
Asus TUF Gaming B550M-PLUS WIFI, emolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | Build in AMD AM4 Socket 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 1 |
PCI-Express x16 | 2 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Motherboards/TUF-GAMING-B550M-PLUS-WI-FI/specifications/ |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 4600(O.C)/4400(O.C)/4266(O.C.)/4133(O.C.)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3466(O.C.)/3333(O.C.)/3200/3000/2800/2666/2400/2133 MHz Gt/s |
Tyyppi | ddr4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 244 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | Micro-ATX |
Liitäntä | |
PS/2 | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
S/PDIF | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
Bluetooth | On |
DisplayPort | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek RTL8125B |
Nopeus | 2.5Gb |
WLAN (Langaton) | Intel® Wi-Fi 6 AX200 |
EAN-koodi | 4718017603652, 2000001126257, 4711081305705 |
Valmistaja | Asus |
Hintakehitys
Korkein hinta
231,65 €
Keskihinta
201,85 €
Alin hinta
177,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.