MSI B550-A PRO, emolevy
MSI B550-A PRO, emolevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 110,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MSI PRO B550M-P GEN3 mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 110,90 € | 115,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550-A PRO B550 - Socket AM4 mainboardNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 117,90 € | 122,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550-A Pro ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 121,90 € | 126,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550-A PRO, ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 125,90 € | 125,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550-A PRO AM4 ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 127,99 € | 132,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI B550-A PRO Emolevy - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 128,52 € | 128,52 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
MSI Motherboard Amd B550 Socket (B550-A PRO)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 175,30 € | 180,20 € | Katso tuotetta ▸ |
110,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 122,80 €
117,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,80 €
121,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 125,90 €
125,90 €
127,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 128,52 €
128,52 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 180,20 €
175,30 €
MSI B550-A PRO, emolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | Supports AM4 socket 3rd Gen AMD Ryzen™ processors |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 2 |
PCI-Express x16 | 2 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.msi.com/Motherboard/B550-A-PRO |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 4400+ Gt/s |
Tyyppi | ddr4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 305 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | ATX |
Liitäntä | |
PS/2 | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
DisplayPort | On |
USB-C | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek® 8111H |
Nopeus | 10/100/1000 Mb/s |
EAN-koodi | 4719072733667, 4719072962234 |
Valmistaja | MSI |
Hintakehitys
Korkein hinta
175,30 €
Keskihinta
129,77 €
Alin hinta
110,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.