MSI MAG B550 Tomahawk, emoevy
MSI MAG B550 Tomahawk, emoevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 155,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MSI MAG B550 TOMAHAWK Emolevy - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 155,85 € | 155,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI MAG B550 Tomahawk AM4 ATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 155,99 € | 160,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Msi Mag B550 Tomahawk Atx EmolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 158,72 € | 164,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI MAG B550 TOMAHAWK ATX MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 200,25 € | 205,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 155,85 €
155,85 €
155,99 €
158,72 €
200,25 €
MSI MAG B550 Tomahawk, emoevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | Supports AM4 socket 3rd Gen AMD Ryzen™ processors, and future AMD Ryzen™ processors with BIOS update |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 2 |
PCI-Express x16 | 2 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.msi.com/Motherboard/MAG-B550-TOMAHAWK/Specification |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4533/ 4600/ 4733/ 4800/ 4866/ 5000/ 5100+ MHz Gt/s |
Tyyppi | DDR4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 305 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | ATX |
Liitäntä | |
PS/2 | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
S/PDIF | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
DisplayPort | On |
USB-C | On |
Verkko-ominaisuudet | |
LAN | Realtek RTL8125B |
Nopeus | 2.5Gbps |
EAN-koodi | 4719072728625 |
Valmistaja | MSI, Jabra |
Hintakehitys
Korkein hinta
200,25 €
Keskihinta
167,70 €
Alin hinta
155,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.