Braun Silk-expert Mini PL1014, IPL-valoepilaattori
Braun Silk-expert Mini PL1014, IPL-valoepilaattori osastosta Epilaattorit, trimmerit yms. nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 177,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun Silk-Expert Mini valoimpulssilaite PL1014Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 177,00 € | 181,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Silk·expert Mini PL1014 -IPL-laiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 216,99 € | 221,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Epilaattori IPL Silk·expert Mini PL1014Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 256,38 € | 256,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Silk·expert Mini PL1014 -ihokarvatrimmeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 293,90 € | 298,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 181,90 €
177,00 €
216,99 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 256,38 €
256,38 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 298,80 €
293,90 €
Braun Silk-expert Mini PL1014, IPL-valoepilaattori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Braun |
EAN-koodi | 4210201437734, 4210201439110 |
Hintakehitys
Korkein hinta
293,90 €
Keskihinta
236,07 €
Alin hinta
177,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.