Braun Silk-expert Pro 5 PL5014, IPL-valoepilaattori + 2 lisäosaa
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Braun Silk-épil 3 3-170 Legs, epilaattori
Braun Silk-épil 9 9-870 SensoSmart, epilaattori + 7 lisäosaa
Braun FaceSpa 851V, kasvoepilaattor/i-harja
Braun FaceSpa Pro 913, kasvoepilaattor/i-harja
Braun Silk-expert Pro 5 PL5382, IPL-valoepilaattori
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Epilaattorit, trimmerit yms. ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Braun SkinSpa 79SPA refill, vaihtoharja
-
Braun Silk-épil 9 Flex 9-730 Rose Gold Wet & Dry, epilaattori
-
Braun Silk-expert Mini PL1014, IPL-valoepilaattori
-
Braun Silk-expert Pro 5 PL5159, IPL-valoepilaattori
-
Braun All In One Trimmer 5 MGK5410 9in1, monitoimitrimmeri
-
Braun Silk-expert Pro 5 PL5160, IPL-valoepilaattori
Katsotuimmat Epilaattorit, trimmerit yms.
-
alk. 437 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5243, IPL-valoepilaattori
-
alk. 119 €
Braun Silk-épil 9 9-720 SensoSmart Wet & Dry, epilaattori
-
alk. 425 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5152, IPL-valoepilaattori
-
alk. 34 €
Remington EP7300 Smooth & Silky 3in,1 epilaattori
-
alk. 23 €
Braun Silk-épil 5 5-160 Wet & Dry, lady shaver
-
alk. 59 €
Panasonic ER-CKN1 Multishape, parta- ja hiustrimmeri
-
alk. 490 €
Philips BRI955 Lumea 9000 Series, IPL-valoepilaattori
-
alk. 15 €
Flawless Finishing Deluxe Replacement Heads, tarkkuustrimmerin vaihtopäät 2 kpl
-
alk. 68 €
Philips Bodygroom Series 7000 BG7025/15, vartalotrimmeri
-
alk. 110 €
Philips Multigroom Series 9000 MG9540/15 13in1, monitoimitrimmeri
-
alk. 43 €
Beurer HL 36, ladyshaver
-
alk. 20 €
Braun Silk-épil FG 1106, bikinitrimmeri
-
alk. 397 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5154, IPL-valoepilaattori
-
alk. 466 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5054, IPL-valoepilaattori
-
alk. 70 €
Philips BRE700/00 Epilator Series 8000 Wet & Dry, epilaattori
-
alk. 57 €
Flawless Brows, kulmakarvatrimmeri
-
alk. 200 €
Braun Silk-épil 9 Flex 9-020 3D Wet & Dry, epilaattori
-
alk. 32 €
Remington MB050 DuraBlade, partatrimmeri
Braun Silk-expert Pro 5 PL5014, IPL-valoepilaattori + 2 lisäosaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Braun |
EAN-koodi | 4210201212348 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 437 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5243, IPL-valoepilaattori
-
alk. 119 €
Braun Silk-épil 9 9-720 SensoSmart Wet & Dry, epilaattori
-
alk. 425 €
Braun Silk-expert Pro 5 PL5152, IPL-valoepilaattori
-
alk. 34 €
Remington EP7300 Smooth & Silky 3in,1 epilaattori
-
alk. 23 €
Braun Silk-épil 5 5-160 Wet & Dry, lady shaver
-
alk. 59 €
Panasonic ER-CKN1 Multishape, parta- ja hiustrimmeri
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/epilaattorit-trimmerit-yms/braun-silk-expert-pro-5-pl5014-ipl-valoepilaattori-plus-2-lisaosaa/7839948
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.