Discmania Disc FD C-Line frisbeegolf draiveri
FD on Discmanian muita malleja hitaampi ja kevyellä vedolla erittäin hallittava täysiverinen väylädraiveri. FD:ssä on myös loistava liuku, jonka ansiosta lisämetrejä karttuu helposti. Mainio valinta ensimmäiseksi draiveriksi, mutta sopii hyvin kaiken tasoisille pelaajille. Huom. Frisbeegolfkiekot myydään lajitelmasta. Toimitettavat kiekot voivat poiketa kuvan väreistä. Painot vaihtelevat kiekoittain ja sitä ei voi valita.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Discmania Originals C-line FD -draiveri, pinkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 19,99 € | 24,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Discmania Originals C-line FD -draiveri, pinkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 19,99 € | 24,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Discmania C-line FD Väylädraiveri Frisbeegolfkiekko, vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 21,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Discmania FD C-line draiveriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
DISCMANIA FD C-Line - frisbeegolf väylädraiveriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 21,95 € | 26,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Discmania Disc FD C-Line frisbeegolf draiveri
Ilmoita virheellisestä tiedostaFD on Discmanian muita malleja hitaampi ja kevyellä vedolla erittäin hallittava täysiverinen väylädraiveri. FD:ssä on myös loistava liuku, jonka ansiosta lisämetrejä karttuu helposti. Mainio valinta ensimmäiseksi draiveriksi, mutta sopii hyvin kaiken tasoisille pelaajille. Huom. Frisbeegolfkiekot myydään lajitelmasta. Toimitettavat kiekot voivat poiketa kuvan väreistä. Painot vaihtelevat kiekoittain ja sitä ei voi valita.
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.