Garmin GPSMAP 66i, navigaattori
Garmin GPSMAP 66i, navigaattori osastosta GPS-laitteet nyt edullisimmin kaupasta Varuste.net hintaan 573 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Garmin GPSMAP 66i ja TopoActive Europe -kartatNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 573 € | 573 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin GPSMAP 66i -GPS-käsilaite ja -satelliittiviestintälaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 600 € | 605 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin GPSMAP 66i SvartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 631 € | 631 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin GPSMAP 66iNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 649 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Garmin GPSMAP 66iNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 649 € | 659 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 573 €
573 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 605 €
600 €
631 €
649 €
Garmin GPSMAP 66i, navigaattori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Garmin |
Mitat | |
Leveys | 163 mm |
Korkeus | 66 mm |
Syvyys | 35 mm |
Paino | 241 g |
Näyttö | |
Koko | 3 tuumaa |
Resoluutio (leveys) | 240 px |
Resoluutio (korkeus) | 400 px |
Käyttötarkoitus | Vaellus / maasto |
EAN-koodi | 0753759218744 |
Hintakehitys
Korkein hinta
649 €
Keskihinta
620 €
Alin hinta
573 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.