Weber 8857 Gourmet BBQ System, 2 in 1 Dutch Oven -pata
Weber 8857 Gourmet BBQ System, 2 in 1 Dutch Oven -pata osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 159,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Weber 2-1-paistopataNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,99 € | 159,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber Gourmet BBQ System 2-in-1 Dutch Oven -pataNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 165,99 € | 170,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber Hollantilainen uunipata duoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 185,84 € | 185,84 € | Katso tuotetta ▸ |
159,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 170,89 €
165,99 €
185,84 €
Weber 8857 Gourmet BBQ System, 2 in 1 Dutch Oven -pata
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Weber |
Valmistajan tuotesivu | https://www.weber.com/FI/fi/tarvikkeet/ruoanlaitto/gourmet-bbq-system/8857.html |
EAN-koodi | 0077924159640, 10077924159647 |
Hintakehitys
Korkein hinta
185,84 €
Keskihinta
170,61 €
Alin hinta
159,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.