Ooni Koda 12, pizzauuni, kaasu
Ooni Koda 12, pizzauuni, kaasu osastosta Grillit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 295,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ooni Koda 12 -pizzauuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 295,00 € | 299,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni Koda PizzauuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni - Pizzauuni Koda 12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 299,25 € | 299,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni Koda 12 pizzauuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
309,00 € | 313,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ooni Koda 12-pizzakaasu-uuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 349,00 € | 349,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni Koda 12 Pizza-uuni kaasukäyttöinen (30 mbar)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 353,65 € | 353,65 € | Katso tuotetta ▸ |
295,00 €
299,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 299,25 €
299,25 €
309,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 349,00 €
349,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 353,65 €
353,65 €
Ooni Koda 12, pizzauuni, kaasu
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ooni |
Kupu | On |
Mitat | |
Leveys | 40 cm |
Korkeus | 31 cm |
Syvyys | 62 cm |
Paino | 9 kg |
Non-stick pinnoite | On |
EAN-koodi | 5060568341231 |
Hintakehitys
Korkein hinta
353,65 €
Keskihinta
317,48 €
Alin hinta
295,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.