BlueParrott C300-XT, handsfree
BlueParrott C300-XT, handsfree osastosta Handsfreet ja telineet puhelimille nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 110,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JABRA BlueParrott C300-XT HDST (204200)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 12.6.2024 | 110,10 € | 115,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jabra BlueParrott C300-XTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 120 päivää | 114,76 € | 114,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JABRA BLUEPARROTT C300XT MUSTA BLUETOOTH-MONOKUULOKKEETNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 129,90 € | 134,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Jabra Blueparrott C300-XT -handsfree-kuulokeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 26 päivää | 129,99 € | 134,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika saatavilla 12.6.2024
Hinta toimituskuluineen 115,00 €
110,10 €
114,76 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,80 €
129,90 €
Toimitusaika 26 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,89 €
129,99 €
BlueParrott C300-XT, handsfree
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Blueparrott, Jabra |
Valmistajan tuotesivu | https://www.blueparrott.com/on-the-road-headsets/blueparrott-c300-xt |
Liitäntä | Bluetooth |
EAN-koodi | 5706991021776, 5706991023916 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,99 €
Keskihinta
121,19 €
Alin hinta
110,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.