Wave BT125 taustamelun vaimennuksella, Bluetooth-handsfree
Wave BT125 taustamelun vaimennuksella, Bluetooth-handsfree osastosta Handsfreet ja telineet puhelimille nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 39,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wave Bt125 Bt-handsfreeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wave BT125 Bluetooth HandsfreeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
39,90 € | 44,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wave BT125 Bluetooth handsfree, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 39,95 € | 44,90 € | Katso tuotetta ▸ |
39,90 €
39,95 €
Wave BT125 taustamelun vaimennuksella, Bluetooth-handsfree
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6418312150384 |
Valmistaja | Wave System, Wave |
Hintakehitys
Korkein hinta
39,95 €
Keskihinta
39,92 €
Alin hinta
39,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.