Beurer EM 59 Heat, TENS-/EMS-laite lämpötoiminnalla
Beurer EM 59 Heat, TENS-/EMS-laite lämpötoiminnalla osastosta Hierontalaitteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 103,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Beurer EM 59 - sähköinen lihasten stimulaattoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 103,59 € | 103,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer EM59 TENS/EMS kivunlievittäjä lämpötoiminnollaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
109,00 € | 113,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer - EM 59 Digital TENS/EMS Device with Heat function - 5 Years WarrantyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 110,95 € | 110,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer TENS-, EMS- ja hierontalaite EM59, lämmitettäväNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BEURER EM59 TENS/EMS KIVUNLIEVITTÄJÄNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 119,90 € | 124,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Beurer Em59 Tens/ems KivunlievittäjäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,90 € | 139,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 103,59 €
103,59 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 113,90 €
109,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 110,95 €
110,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,00 €
119,00 €
119,90 €
129,90 €
Beurer EM 59 Heat, TENS-/EMS-laite lämpötoiminnalla
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4211125646639 |
Valmistaja | Beurer |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,90 €
Keskihinta
115,39 €
Alin hinta
103,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.