Medisana MC 825, shiatsu-akupistehierontaistuin
Medisana MC 825, shiatsu-akupistehierontaistuin osastosta Hierontalaitteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 226,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MEDISANA MC 825 - hierontatyyny istuimeenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 226,92 € | 226,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MEDISANA MC 825Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 227,00 € | 227,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Medisana shiatsu hierontaistuin MC825Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 279,00 € | 283,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Medisana Hierontaistuin shiatsu/akupainanta MC 825Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 313,99 € | 313,99 € | Katso tuotetta ▸ |
226,92 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 227,00 €
227,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 283,95 €
279,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 313,99 €
313,99 €
Medisana MC 825, shiatsu-akupistehierontaistuin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Medisana |
EAN-koodi | 4015588889295 |
Hintakehitys
Korkein hinta
313,99 €
Keskihinta
261,73 €
Alin hinta
226,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.