Kensington K50435EU ErgoSoft Wrist Rest for Slim Compact Keyboards, rannetuki
Kensington K50435EU ErgoSoft Wrist Rest for Slim Compact Keyboards, rannetuki osastosta Hiirimatot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 17,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington ErgoSoft -rannetuki ohuille näppäimistöille - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 17,86 € | 24,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington ErgoSoft Gel Slim rannetuki näppäimistölle (harmaa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 19,95 € | 24,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington – ErgoSoft WristRest -Slim Compact KB (K50435EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 20.5.2024 | 28,00 € | 32,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,85 €
17,86 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 24,85 €
19,95 €
Toimitusaika saatavilla 20.5.2024
Hinta toimituskuluineen 32,90 €
28,00 €
Kensington K50435EU ErgoSoft Wrist Rest for Slim Compact Keyboards, rannetuki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kensington, Diel |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kensington.com/p/products/ergonomics/mouse-pads-wrist-rests/ergosoft-wrist--rest-for-slim-compact-keyboards/ |
EAN-koodi | 5028252592550 |
Hintakehitys
Korkein hinta
28,00 €
Keskihinta
21,94 €
Alin hinta
17,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.